Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Игра в тысячу 0
2 Що таке NFT? 0
3 Оренда автобуса з водієм 0
4 спортзал 1
5 автозапчасти 3
6 Косметологическая клиника 0
7 Косметологическая клиника 0
8 Помогите выбрать компанию по грузоперевозкам 1
9 Системы безопасности 1
10 Одежда 7


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 15.05.2024, 08:39
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Новини Збаражчини » Депутат зі Збаража відбирає подвір’я в багатодітної мами
Депутат зі Збаража відбирає подвір’я в багатодітної мами
AdminДата: Середа, 22.05.2013, 19:05 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...
Депутат-регіонал зі Збаража відбирає подвір’я в Руслани Боднар та її трьох дітей



Багатодітна матір Руслана Боднар зі Збаража, що на Тернопільщині,  заявляє про те, що головний лікар місцевої лікарні, депутат-регіонал, відбирає подвір’я в її сім’ї. Жінка каже, що документи підробляються, а справедливості добитись навіть через суд – нереально. 

Руслана Боднар звернулась із проблемою до тернопільських журналістів, жінка вірить, що це допоможе зрушити справу.

- Родина Боднарів мужньо боролася із депутатом-регіоналом, також головним лікарем місцевої лікарні, який незаконно прагне заволодіти частиною площі подвір’я, яка за усіма документами належить багатодітній сім’ї. Це обурило депутата, і тому він доклав чимало зусиль, аби заволодіти даною земельною ділянкою, – розповідають друзі Боднарів. – Рік судової тяганини, яка вже виснажила сім’ю Боднарів і морально, і фінансово, довели, що справедливості добитися важко. Особливо у маленькому районному центрі, де, через страх перед можновладцем, закриваються двері усіх інстанцій і документи переробляються так, як потрібно йому.

Боднарі кажуть, що деталі резонансної справи настільки шокуючі, що, в разі викриття хоча б одного елементу, без роботи можуть залишитися посадовці різних інстанцій Збаража. Саме цим пояснюються численні фальсифікації документів, звернення та запити від родини, які здебільшого залишаються без відповідей. Тривалий час справа не мала розголосу, однак події останніх місяців змушують матір трьох дітей шукати захисту та підтримки у журналістів.

Пані Руслана у п’ятницю, 24 травня о 13 годині завітає до «Тернопільського прес-клубу», щоб розповісти журналістам про деталі справи, початок якої сягає 2004 року.

Прикріплено: 0926954.jpg (4.9 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
AdminДата: Четвер, 23.05.2013, 20:43 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...
«Війна» у Збаражі: багатодітна родина проти посадовців і головлікаря

Родина з трьома дітьми воює з сусідом – головним лікарем райлікарні, бо той ніби хоче облаштувати сауну в аварійній надбудові на подвір’ї збаражчан. Люди оббивають пороги всіх владних структур та побоюються за життя своїх дітей. Натомість сусіди стверджують, що надбудова за документами саме їхня, але облаштують там кладовку, а не сауну.
 
Допоможіть, ви наша остання надія! – вигукувала у телефонній слухавці збаражчанка Руслана Боднар. Голос співрозмовниці тремтів, і жінка щохвилини зупинялась, аби заспокоїтись. – Не може ж так бути, щоб всім керували тільки гроші і абсолютно ігнорувався закон…

Конфлікт з сусідом, який обіймає посаду головного лікаря районної лікарні, набрав апогею близько року тому, коли донька і зять медика прийшли до Боднарів за дозволом на реконструкцію. І заявили – облаштують там сауну.



Ми у 2004 р. придбали у Збаражі на вул. Прашка будинок разом із господарськими будівлями, – каже Руслана Боднар. – Коли оглядали все, виявили, що на сараї, зазначеному в інвентарній книзі під літерою «Б», є двоповерхова надбудова.

Усно домовились з попереднім власником

Продавець пояснив: він тут не проживав і на словах дозволив сусідові – головному лікарю Збаразької райлікарні, здійснити над сарайчиком надбудову.
  
Проблеми почалися, коли ми виготовляли Державний акт на право власності на земельну ділянку, – каже Руслана Боднар. – Під час обміру меж ми показали інвентарну книгу, де вказані межі подвір’я і території. Людям з землевпорядного підприємства, які здійснювали виготовлення документації, я повідомила, що надбудова на сараї нам не належить. Коли власник фірми почув прізвище сусіда-лікаря, відмовився міряти частину подвір’я під сараєм. Пояснив, мовляв, сусід має право власності на надбудову, і земля під спорудою може бути надана лише у спільне користування.

Врешті Боднарам видали Держакт на земельну ділянку, площею 0,029 га, а земля під сараєм залишилися у комунальній власності Збаразької міськради.

Родина роками облаштовувала придбані будинок і двір. За той час на світ з’явилось ще двоє синів. Влітку минулого року донька і зять головного лікаря прийшли до Боднарів та вимагали дати дозвіл на реконструкцію та укріплення їхньої надбудови, стверджують у багатодітній родині.


Прикріплено: 3887495.jpg (171.3 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Новини Збаражчини » Депутат зі Збаража відбирає подвір’я в багатодітної мами
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Игра в тысяч... Коментарів[ 0 ]
Що таке NFT? Коментарів[ 0 ]
Оренда автоб... Коментарів[ 0 ]
спортзал Коментарів[ 1 ]
автозапчасти Коментарів[ 3 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 47 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 490 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
agatabiluk491Дата [ 14.05.2024 ]
AlexTrevinДата [ 13.05.2024 ]
bcoffe73Дата [ 10.05.2024 ]
AleX_StasiukДата [ 02.05.2024 ]
stasmalets2121Дата [ 29.04.2024 ]

Хостинг від uCoz