Admin | Дата: Вівторок, 25.06.2013, 17:28 | Повідомлення # 1 |
 Адміністратор
Группа:
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline загрузка...
| І В ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ БУЛО СВЯТО Урочини з нагоди професійного свята людей, які обрали високу місію служіння державі, відбулися 21 червня у залі засідань райдержадміністрації і районної ради.
Звертаючись до колег з вітальним словом, голова РДА Іван Демчишин відзначив, що команда збаразьких державних службовців є тим постійним двигуном, який запускає робочий ритм району, працює плідно і чітко. Також Іван Іванович передав вітання від голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна та побажав місцевим держслужбовцям, окрім іншого, належної винагороди їхньої праці.
Виступила під час урочистого засідання і заступник голови РДА Наталія Заваденко, яка побажала присутнім професійного росту, Віри, Надії, Любові, щоб і ще з більшою наснагою примножувати добро своєю виваженою злагодженою працею.
Голова Збаразької районної ради Надія Розвадовська у своїх побажаннях зичила натхнення, добра, достатку усім, хто назавжди пов’язав свою долю з нелегкою, але потрібною і відповідальною працею державного службовця.
Вітання на адресу винуватців свята також линули від голови профспілкового комітету Вікторії Батюк, яка добрим словом згадала і ветеранів галузі, а тих, хто ще працює, закликала бути компетентними, ввічливими, толерантними при виконанні завдань, покладених на них суспільством.
У святковій атмосфері ряд найсумлінніших держслужбовців отримали грамоти та подяки. Грамоту Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Демчишин вручив начальнику відділу культури РДА Олегу Гафтковичу, подяку від ОДА за сумлінну працю та участь у конкурсі з добору кандидатів президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році отримав начальник управління соціального захисту населення РДА Олександр Рожко, також вітання від очільників місцевої влади приймала головний економіст відділу доходів та економічного аналізу фінансового управління райдержадміністрації Ірина Шиметило, яка стала переможцем другого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
Окремі держслужбовці були відзначені грамотами райдержадміністрації та районної ради. Окрасою свята стали виступи солістів районного будинку культури Віти Максимюк, сімейного дуету Любові і Петра Шарків, інструментального ансамблю під керівництвом Андрія Канаса, Ольги Забурської, Сергія Лещишина, народного аматорського жіночого вокального ансамблю РБК (керівник Зіновія Ригайло), ведучої Марії Бороздіної.
   
"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
|
|
| Поділіться з друзями в соц. мережах -
|