Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Спортивное питание 0
2 Где найти картинг для любителей скорости? 0
3 Где найти качественные очки оптом по хорошей цене? 0
4 Как выбрать стоматологическую клинику для детей? 0
5 Лучшие интернет-магазины обуви? 0
6 Рекомендации по кейтерингу для вечеринки 0
7 Спортивное питание 0
8 Нужен надежный интернет-магазин для покупки оптического 1
9 Авто в лизинг 0
10 Авто на прокат 0


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 18.05.2024, 20:02
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Новини Збаражчини » У Збаражі таксист ледь не зробив свого пасажира імпотентом
У Збаражі таксист ледь не зробив свого пасажира імпотентом
AdminДата: Середа, 12.06.2013, 20:56 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...
У Збаражі таксист ледь не зробив свого пасажира імпотентом

Звичайно, це сталося не в прямому розумінні. До того ж, хто насправді зробив п’яного галабурдника калікою, ще потрібно встановити. Відтак Тернопільський апеляційний суд відправив цю кримінальну справу на нове розслідування.

10 серпня минулого року пізно вночі таксист Володимир Михайлович під’їхав за вказаною диспетчером адресою до Збаразького АТП. До машини одразу, помітно хитаючись, попрямувало двоє юнаків. Хлопці голосно розмовляли, матюкались. Один зашпортався і трохи відстав, його хирлявий, але надзвичайно крикливий товариш підійшов та обперся в авто, чекаючи на друга, пише Номер один.

- Куди їдемо, хлопці? -запитав таксист.

- До центру, – відказав Сергій (так до нього звертався супутник). Потому молодик, намагаючись відкрити дверцята автомобіля, раптом насмішкувато промовив до водія:

- Але ми грошей не маємо, відвези у борг, а завтра я віддам.

- Ні, я вже й так “накатав” на 560 грн. Не маєте грошей, ходіть пішки, звідси до центру 15 хвилин ходьби. От і йдіть собі задурно, – відказав горе-пасажиру.

Сергій враз оскаженів -облаяв водія, хоча той за віком доводився йому батьком, ще й почав погрожувати: мовляв, ти не знаєш, з ким зв’язався, завтра тебе викинуть з роботи. Водій вийшов із салону і мовчки спостерігав за ним. Наостанок галабурдник спересердя вдарив ногою по машині, що та аж захиталась.

- Ти що робиш? Машини не чіпай! – кинувся до Сергія.

- Вези нас, а то я зараз машину поб’ю, – пообіцяв п’яний парубок і спробував вдарити водія кулаком. Той хотів відхилитись, але у цей момент хтось схопив його ззаду за руки. Автоматично озирнувся й… отримав удар по голові. Лише краєм ока встиг побачити над собою кулак.

- Першим вдарив супутник Сергія, – згодом розповіли слідчому очевидці драми – інший таксист та випадковий перехожий, що саме нагодилися на той час.

Тоді вже Володимир Михайлович відкинув п’яненького хулігана, дісталося на горіхи й іншому. Потому він сів у машину та поїхав за іншим викликом. Як же він здивувався, коли через якийсь час його викликали у міліцію та звинуватили у жорстокому побитті Сергія Н. Парубка вдарили у пах, внаслідок чого його довелось терміново оперувати. Юнак ледь не став імпотентом.

- Якщо б я насправді побив його битою, як стверджує свідок пані Марія, потерпілий не зміг би самостійно піти з місця пригоди, – резонно зауважив Володимир Михайлович. 

– Натомість тієї ж ночі мій колега, також тасист, бачив, що під ранок біля магазину “Релакс” побилися дві компанії. Швидше за все, саме там Сергія побили. Я сам батько, маю трьох дітей, у мене син – інвалід, невже б я скалічив чужу дитину? Так, по плечах трохи надавав, але від мене він пішов сам.

Інше питання, підтримав його захисник, чому потерпілий спочатку і батькам, і лікарям казав, що невдало впав, а коли довелось робити операцію, відповідно витрачалися на ліки, згадав про суперечку з таксистом.

Тож, вивчивши матеріали справи, апеляційний суд Тернопільської області скасував вирок Збаразького районного суду – 5 років позбавлення волі та сплатити ЗО тис. грн. моральної шкоди, і відправив справу на нове розслідування.

З етичних міркувань імена дійових осіб у публікації змінено.



"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Новини Збаражчини » У Збаражі таксист ледь не зробив свого пасажира імпотентом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Спортивное п... Коментарів[ 0 ]
Где найти ка... Коментарів[ 0 ]
Где найти ка... Коментарів[ 0 ]
Как выбрать ... Коментарів[ 0 ]
Лучшие интер... Коментарів[ 0 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 47 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 490 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
kevinleebro99Дата [ 16.05.2024 ]
agatabiluk491Дата [ 14.05.2024 ]
AlexTrevinДата [ 13.05.2024 ]
bcoffe73Дата [ 10.05.2024 ]
AleX_StasiukДата [ 02.05.2024 ]

Хостинг від uCoz