Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Скатерті 0
2 игры для детей 5
3 Спортивное питание 0
4 Производитель оборудования для переработки отходов. 0
5 Спортивное питание 1
6 IT курси 0
7 Фотоприколи ✔ 47
8 Дитячі фільми онлайн 6
9 Музыка 13
10 Легализация документов 1


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 24.04.2024, 11:18
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Він і вона » Коли стосунки переносять в соцмережі
Коли стосунки переносять в соцмережі
AdminДата: Субота, 25.05.2013, 19:25 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...
Коли стосунки переносять в соцмережі



Сторінка в соцмережах може стати причиною конфліктів для закоханих. Інколи життя в онлайні може призвести і до закінчення стосунків зі скандалом. На думку психологів, люди просто не вміють розмежовувати реальний світ та віртуальний.

Статуси, лайки та фото на приватних сторінках у соцмережах - ось через що часто сваряться пари. Ці всі речі можуть стати і на заваді початку стосунків. Все тому, що люди занадто оживляють сторінку в соцмережах, яка, як не крути, залишається віртуальною.

- Часто в соцмережах все перебільшують перебільшенням. Адже в соцмережах так легко бути крутим, успішним та сексуальним, - вважає 23-річна Ілона. - Усі лайки та пости практично ні про що не говорять. Це може бути механічним натисканням клавіш чи нагодою попонтуватись.

Психологи стверджують, що проблеми виникають спершу в реальному житті через певні обставини. Те, що ми знаходимо уже в соцмережах, є лише їх наслідком. Якщо людина зраджує, вона не буде виставляти це на своїй сторінці, стверджують психологи. Адже це роблять закрито.

- Якщо ви знайшли підозріле фото, то є два варіанти. Найімовірніше, що це просте собі фото і не треба в ньому щось шукати. Ну а якщо ні - то людина не планує з вами мати серйозних стосунків. Незабаром це і так стане ясно, - каже 21-річна Аліна.

Також сторінка в соцмережах може завадити початку стосунків. Часто люди збирають інформацію про свою пасію на її особистій сторінці. І найбільше довіряють коментарям та відповідям в аску.

- Насправді, неможливо на сторінці конкретно розмежувати правду і брехню, - каже 20-річний Ігор. - Інколи по коментах складається враження, що дівчина давно заручена і готується до весілля. А це лише жарти. А про аск я взагалі мовчу. Там люди всіма способами хочуть показати свою дотепність та розум.

Деяким людям важливо афішувати про свої стосунки в соцмережах. Це для своєрідний штамп про затвердження стосунків. Це свідчить про невпевненість людини або прагнення визнання.

- Якщо я не хочу ставити сімейний стан на своїй сторінці, це не означає, що я не люблю своєї дівчини, - розповідає 25-річний Дмитро. - Я просто терпіти не можу цих всіх афішувань та виставлянь на показ особистого життя. Моя дівчина, на жаль, цього не розуміє. Мало того, що я вже і поставив наше спільне фото на аватарку, і сімейний стан. Вона ще ображається, чому я їй не пощу на стіну щоденні записи на кштал - “Привіт”, “Добраніч”, “Я тебе люблю”.

Коментар психолога:

- Соціальні мережі забирають багато часу, який можна було б присвятити один одному. Також трапляються випадки, коли людина починає для різноманітності шукати у соціальних мережах романтику та флірт. Але зазвичай у таких випадках людина намагається це приховати від своєї другої половинки. Тому якщо ви помітили явні ознаки флірту, не сприймайте це за абсолютну істину. Адже наші страх, ревнощі та фантазія можуть через дрібницю зруйнувати те, що є найдорожчим.


Прикріплено: 9770329.jpg (22.5 Kb) · 1937809.jpg (23.1 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Він і вона » Коли стосунки переносять в соцмережі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Скатерті Коментарів[ 0 ]
игры для дет... Коментарів[ 5 ]
Спортивное п... Коментарів[ 0 ]
Производител... Коментарів[ 0 ]
Спортивное п... Коментарів[ 1 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 47 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 490 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
tvoiminiofficelubaДата [ 22.04.2024 ]
petrpetr_80Дата [ 22.04.2024 ]
filip_trioДата [ 19.04.2024 ]
anna_leeДата [ 15.04.2024 ]
vnazarets35Дата [ 27.03.2024 ]

Хостинг від uCoz