Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Новаторські технології в області косметичної хірургії 0
2 Кассандра. Пляжи 1
3 інкасація вручну 2
4 Ищу оптового поставщика очков для бренда 2
5 Поиск школы через Schoolhub 1
6 Чистая вода 1
7 Зарядні станції 1
8 Системы безопасности 1
9 3D рыбалка 1
10 Разрешенное оружие 0


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 18.04.2024, 13:28
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Здоров'я - краса » Сльози корисні для здоров'я
Сльози корисні для здоров'я
AdminДата: Неділя, 24.03.2013, 18:17 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...
Людський організм сповнений загадок і таємниць, над якими століттями сушать голови вчені з різних куточків світу. І ось нещодавно спеціалісти, намагаючись зрозуміти, чому люди плачуть та що в цей час відбувається з нашим організмом, провели чергове дослідження, в рамках якого з’ясували, що плач, який є природнім захистом організму, допомагає знизити відчуття болю або ж зняти стрес.
Спеціалізоване дослідження проводилося фахівцями університету Міннесоти. В результаті вчені переконалися, що плач допомагає покращити самопочуття та здатен зміцнювати здоров'я. В рамках роботи дослідники встановили, що плач покращив самопочуття 88,8 % учасників експерименту. За даними The Times of India, сльози допомагали піддослідним знизити почуття напруженості та гніву.
Спеціалісти наголошують на тому, що багато людей, особливо хлопчиків та чоловіків, часто стримують свої емоції через соціальні стереотипи – мовляв, сльози – це ознака слабкості. Однак плач є природним захистом організму, який допомагає знизити відчуття болю або ж зняти стрес. За твердженням фахівців, стримування сліз дуже шкідливе, оскільки приховані негативні емоції накопичуються, перетворюючи людину в емоційно нестійку особистість, схильну до роздратування та гніву.
Отож під час плачу людина звільняється від накопиченого стресу. «Хімічні речовини, рівень яких в організмі зростає під час емоційної напруги, виходять під час плачу разом зі сльозами. Якщо напругу не зняти, це значно підвищує ризик серцевого нападу і завдає шкоди певним ділянкам мозку», - твердить автор дослідження Вільям Фрей.
Фахівцями також було встановлено, що сльози містять гормон пролактин, який допомагає знизити рівень емоційної напруги, зміцнюючи при цьому імунну систему. В жінок рівень пролактину вищий, ніж у чоловіків. Під час вагітності його рівень зростає ще більше, що пояснює, чому жінки в положенні стають вкрай плаксивими.
Окрім того, коли людина плаче, її дихання стає глибоким, що також впливає на зниження напруги, говорить Фрей. Відбувається це тому, що глибоке дихання знижує рівень кортизолу - гормону стресу.
Та разом з цим медики підкреслюють, що плакати без приводу та занадто часто також не слід, адже така крайність, як і будь-яка інша, навряд чи піде на користь.


Прикріплено: 6268719.jpg (53.2 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Здоров'я - краса » Сльози корисні для здоров'я
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Новаторські ... Коментарів[ 0 ]
Кассандра. П... Коментарів[ 1 ]
інкасація вр... Коментарів[ 2 ]
Ищу оптового... Коментарів[ 2 ]
Поиск школы ... Коментарів[ 1 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 46 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 490 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
anna_leeДата [ 15.04.2024 ]
vnazarets35Дата [ 27.03.2024 ]
adrianmarrorДата [ 17.03.2024 ]
yanpetryshyn1Дата [ 12.03.2024 ]
valentinakishtulynetsДата [ 12.03.2024 ]

Хостинг від uCoz