Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Компьютерная техника 1
2 корм 1
3 Довгострокова оренда авто 0
4 Продвижение сайтов медицинской тематики 1
5 Строительство бомбоубежища 0
6 Салон дверей в Киеве 0
7 Кальян 3
8 Аптека 1
9 Синтезатор для ребенка 1
10 Реализация урожая пшеницы 1


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 03.05.2024, 00:45
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Новини Збаражчини » У Тернополі сьогодні застрелився міліціонер
У Тернополі сьогодні застрелився міліціонер
AdminДата: Четвер, 28.03.2013, 20:53 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...
У Тернополі сьогодні застрелився міліціонер.



Трагедія трапилася з самого ранку – близько сьомої години. Що саме стало причиною такого відчайдушного кроку співробітника міліції ще невідомо, як і те, чи вистрелив він з пістолета навмисне чи випадково.

В міліції від коментарів поки що утримуються, адже достовірні дані ще не отримані.

- Сам факт того, що такий випадок дійсно мав місце сьогодні ми підтверджуємо, – розповів в коментарі ДОБІ начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВСУ в Тернопільській області Петро Колісник.
– Сталось це у першому відділку міліції, що розташований на масиві «Канада». Перевірка має встановити обставини, за яких трапився летальний інцидент, тому більше інформації ми повідомити не можемо.

За словами Петра Колісника, як тільки закінчиться слідство і будуть отримані результати експертизи, на офіційному сайті управління УМВСУ в Тернопільській області подадуть детальнішу інформацію. До слова, загиблий міліціонер працював помічником чергового у відділку №1.

Ви можете поділитсь цією новиною з друзями "в контакті" , натиснувши кнопку "поділитись" в лівій - верхній частині монітору

Прикріплено: 7104828.jpeg (7.0 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
AdminДата: Четвер, 04.04.2013, 19:46 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...
Загадкова загибель міліціонера у Тернополі. Деталі трагедії

Минулого тижня, 28 березня, Тернопіль сколихнула страшна новина. У міському відділі міліції №1, що на вул. Коновальця, 6, застрелився міліціонер. 



Факт смерті підтвердив начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВСУ в Тернопільській області Петро Колісник: «28 березня близько 7 години ранку в приміщенні відділення міліції на вул. Коновальця помічник оперативного чергового, застосувавши табельну зброю, заподіяв собі смертельне поранення в голову. За попередніми даними, старший прапорщик міліції вчинив самогубство. За фактом суїциду проводиться розслідування».

З того часу Тернополем почали ширитись різноманітні чутки, мовляв, чоловік заподіяв собі смерть через величезні борги, причому сума боргу, як і банківські установи, щодня змінювались. Задля достовірної інформації ми звернулися до дружини Олега Липницького, пані Тамари.
«Які борги? У нас був єдиний кредит, і то оформлений особисто на мене – ми купували в домівку шафу та вирішили, що виплачуватимемо за неї весь рік. Причому сума виплати була по 300 грн на місяць і залишилось виплачувати лише чотири платежі. Ми цілком нормально все сплачували, тож не було жодних причин для тривоги. Я взагалі не розумію, як тернопільським журналістам прийшло в голову так обливати брудом мого чоловіка, не розібравшись що це була за людина», – розповідає жінка.
За словами пані Тамари, вони прожили з Олегом в шлюбі майже 16 років. Вона запевняє, що він був чудовою людиною, прекрасним батьком та, як стверджують колеги та однокласники – прекрасним другом.

«У нас дві донечки: старша закінчує 9 клас, молодша тільки пішла в перший. Діти розумні, хороші. Олег покладав на старшу великі надії. Він був чудовим батьком, завжди робив з дітьми уроки, допомагав виконувати шкільні завдання, ходив на батьківські збори. Він ніколи не пиячив, не гуляв, я б такого чоловіка побажала кожній жінці», – говорить Тамара Липницька.

За словами вдови, вона проводжала чоловіка на зміну, ні про що не підозрюючи.

«Того зловісного дня все було як завжди. Олег пішов на зміну, діти – до школи. Протягом дня ми телефонували одне одному – все було добре. Як мені повідомили, сталося це близько 7.00, це все, що мені відомо. Як це трапилось, за яких обставин мені не повідомляють, і повірте так і не скажуть. Та одне я знаю точно – в житті не повірю, що це було самогубство».

Такої ж думки і товариші Олега. Нам вдалося поспілкуватися із другом сім’ї Липницьких: «На жаль подробиць я не знаю, але скажу одне, що він був дуже життєлюбним та добрим. Він надзвичайно любив своїх дітей і в жодному разі не покинув би їх напризволяще. Сьогодні дівчатам дуже важко, особливо донечкам, адже після смерті їхнього батька люди постійно хочуть оббрехати сім’ю, вигадують всілякі нісенітниці. Це велика травма для дітей».

Схожа трагедія була у 2009 році. 28 лютого в приміщенні міського відділу міліції вчинив самогубство Андрій Адамович, старший лейтенант міліції, оперуповноважений сектора розшуку злочинців та безвісти зниклих Тернопільського міського відділу внутрішніх справ. Постріл у голову він здійснив із табельної зброї. Міліціонера із вогнепальним пораненням виявили в туалеті міського відділу. Каретою швидкої допомоги його доставили до обласної клінічної лікарні, однак від отриманого поранення він помер. Рідні та друзі міліціонера ще й донині не вірять, що це було самогубство.

Прикріплено: 5470069.jpeg (49.9 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Новини Збаражчини » У Тернополі сьогодні застрелився міліціонер
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Компьютерная... Коментарів[ 1 ]
корм Коментарів[ 1 ]
Довгостроков... Коментарів[ 0 ]
Продвижение ... Коментарів[ 1 ]
Строительств... Коментарів[ 0 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 47 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 490 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
AleX_StasiukДата [ 02.05.2024 ]
stasmalets2121Дата [ 29.04.2024 ]
isomova03Дата [ 26.04.2024 ]
tvoiminiofficelubaДата [ 22.04.2024 ]
petrpetr_80Дата [ 22.04.2024 ]

Хостинг від uCoz