Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Легализация документов 1
2 Машинка для тату 0
3 Захист двигуна Опель Астра H 1
4 Проставки 1
5 колпаки на колеса 1
6 Новаторські технології в області косметичної хірургії 0
7 Кассандра. Пляжи 1
8 інкасація вручну 2
9 Ищу оптового поставщика очков для бренда 2
10 Поиск школы через Schoolhub 1


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 20.04.2024, 06:57
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Моя балачка » Білявка проти брюнетки: чий розум гостріший?
Білявка проти брюнетки: чий розум гостріший?
АдмінДата: П`ятниця, 31.05.2013, 20:04 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Группа: 
Повідомлень: 471
Нагороди: 3
Репутація: 220
Статус: Offline
загрузка...


Білявка проти брюнетки: чий розум гостріший, а врода — симпатичніша?


Аби спростувати чи підтвердити стереотипи щодо інтелекту білявок, журналіст “20 хвилин” провів власне дослідження. Тим паче, що сьогодні, 31 травня, блондинки з усього світу відзначають своє професійне свято.

Експеримент базувався на кількох елементарних запитаннях, як ось: скільки буде сім помножити на вісім. А також на кількох дещо перекручених фактах. Приміром, Сполучені Штати перемогли у англо-прусській війні у 1897 чи 1897 роках?

Утім, щоби опитування було більш об'єктивним, ми не оминули й тернопільських брюнеток.

Руйнувати чи ж підтверджувати стереотипи вирушаю на бульвар Тараса Шевченка. Зовсім скоро натрапляю на двох дівчат-студенток Оксану та Настю. Перша - біляво-руса. Інша — брюнетка.

Починаю із математики.

- Сім на вісім буде п'ятдесят шість, - впевнено відповідає 18-річна Оксана. Її подруга дотримується такого ж твердження. Коли дівчатам кажу, що опитування проводжу у зв'язку із Днем блондинок. Тернополянки одразу сумніваються, чи справні не помилилися із множенням.

Хто краща: білявка чи брюнетка, - продовжую запитувати в Оксани.

- Блондинки веселіші та позитивніші, - крізь сміх аргументує вона.

- Брюнетки — кращі, - вважає Настя. - Бо за стереотипним мисленням - вона розумніша. Але, думаю, розум насправді не залежить від кольору волосся.

Вчені вважають, веду далі я, що справжні біляви до 2202 року повністю зникнуть з лиця Землі. Якщо б тоді довелось бути останньою на планеті — що б ти робила, цікавлюся в Оксани.

- Буду перефарбовувати всіх решту у білявок, - констатує вона. Її ж подруга додає, мовляв, будучи єдиною брюнеткою — нічого б не робила, лише тішилась своєїм статусом.

На останок запитую про перемогу США у англо-прусській війні (такого факту ніколи не було — прим. авт.). Аби дівчатам буцім було лешве відповідати — даю підказку, коли ця подія могла відбутися.

- Ні в тому році, ні в тому, - відповідає білявка. - Певне, у 1898-му, - вважає брюнетка.

Наступних співбесідниць знаходжу на сходах драмтеатру. Дівчата також виявились студентакми. І як у першому випадку: одна із білим, інша — з чорним кольором волосся.

- Я не вважаю, що блондинка чимось краща за брюнетку, - каже Ана. Солідарно відповіла і її сусідка. - Якби я залишилася останньою білявкою на пленеті — то нічого б не робила. Тішилась би собі, - веде далі тернополянка. Вкотре солідарною виявилася інша дівчина, що назвалася Русланою.

На прохання помножити сім на вісім, студентки ТНЕУ уже традиційно-одноголосно підкалькулювали суму у сорок вісім.

Щодо вигаданої перемоги Штатів у англо-прусській війні, білявка вибрала одну дату. Брюнетка — іншу.

У 20-х роках минулого сторіччя Київ не був столицею України, серйозно кажу їм. Головним містом країни була Одеса або Дніпропетровськ (насправді ж із 1919 по 1934 роки столицею УСРР був Харків, - прим. авт.). Котрий із цих варіант вірний, - запитую.

Обоє дівчат відповіли, що Дніпропетровськ. Щоправда, брюнетка Руслана дещо засумнівалась, невпевнено додавши, що, можливо, то був Харків.

На ще одну білявку натрапляю на Театральній площі. Дівчина відрекомендувалася Олею та додала, що навчається у музучилищі.

- Якби я залишилася останньою блондинкою на Землі,то, мабуть, вчинила те, що б ненавжилась зараз. По-перше, - з'їла б кілограм бананів. По-друге, - вийшла на Говерлу. Ще б відвідала Париж, - розмірковує вона.

Запитуючись хто кращий — білявка чи брюнетка, співрозмовниця відповідає, що всі люди — одинакові. Мовляв, колір волосся — не показник.

Із табличкою множення в майбутньої музикантки виявилось туго. Дівчина навіть дещо розхвилювалася, що не може одразу підрахувати цифри.

- Боже, я забула... То буде 53, - запитально відповідає Оля.

На два останніх питання дівчина зазначає уже впевненіше. 1898 роком датує перемогу Сполучених Штатів у вже згаданій війні. А колишньою столицею України обирає Одесу.

Згодом, уже плануючи завершувати імпровізоване дослідження, для гармонії опитую ще одну брюнетку.

- Ми - симпатичніші. - відповідає дівчина на запитання про те, хто кращий: білявка чи брюнетки. - А якби я залишилась останньою на планеті із таким кольором волосся - то дуже раділа б.

У Христини — моєї співрозмовниці — із множенням виявилоссь усе гаразд. Дату перемоги у англо-пусській війні студентка кооперативного коледжу не вибрал, бо зазначила, що не знає про таке. А стосовно столиці України у 20-х роках минулого сторіччя, тернополянка зупинилася на варіанті “Одеса”.

- Та мені здається, що це - Харків, - додає дівчина. - Ну, але іншого варіанту ви не надали.

Андрій ОРЛЯК
http://20minut.ua



"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Моя балачка » Білявка проти брюнетки: чий розум гостріший?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Легализация ... Коментарів[ 1 ]
Машинка для ... Коментарів[ 0 ]
Захист двигу... Коментарів[ 1 ]
Проставки Коментарів[ 1 ]
колпаки на к... Коментарів[ 1 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 46 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 490 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
filip_trioДата [ 19.04.2024 ]
anna_leeДата [ 15.04.2024 ]
vnazarets35Дата [ 27.03.2024 ]
adrianmarrorДата [ 17.03.2024 ]
yanpetryshyn1Дата [ 12.03.2024 ]

Хостинг від uCoz