Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Легализация документов 1
2 Машинка для тату 0
3 Захист двигуна Опель Астра H 1
4 Проставки 1
5 колпаки на колеса 1
6 Новаторські технології в області косметичної хірургії 0
7 Кассандра. Пляжи 1
8 інкасація вручну 2
9 Ищу оптового поставщика очков для бренда 2
10 Поиск школы через Schoolhub 1


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 20.04.2024, 07:44
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Моя балачка » Законопроект про травматичну зброю...
Законопроект про травматичну зброю...
АдмінДата: Середа, 29.05.2013, 09:47 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Группа: 
Повідомлень: 471
Нагороди: 3
Репутація: 220
Статус: Offline
загрузка...


Українське суспільство не готове до вільного продажу травматичної зброї - експерт


Міністерство внутрішніх справ розробило законопроект, яким пропонується дозволити вільно купувати і використовувати травматичну зброю. Про це заявив заступник начальника прес-служби МВС Іван Бабаєв. На що чекати від подібних ініціатив радіостанція «Голос Столиці» дізнавалася у Сергія Шабовти, президента Української федерації професійної безпеки.


Законопроект пропонує надати право громадянам, що досягли 18-річного віку, вільно купувати травматичну зброю. Відповідні дозволи видаватимуть органи МВС. Вони також уповноважені відмовити у запиті та, за потреби, анулювати вже чинний дозвіл. Зараз право на придбання травматичної зброї мають народні депутати, журналісти, співробітники правоохоронних органів, працівники судів, держслужбовці. Аби отримати такий дозвіл, потрібно звернутися до органів МВС: написати клопотання на ім'я начальника місцевої дозвільної служби, додати медичний висновок про відсутність протипоказань на поводження зі зброєю, а також довідку про складення іспиту на її володіння. Уряд вже підтримав ініціативу МВС, проте відправив документ на доопрацювання.

Про думки щодо озброєння українців радіостанція «Голос Столиці» дізнавалася в експерта Сергія Шабовти.

«Голос Столиці»: Дивно чути таку ініціативу від Міністерства внутрішніх справ, де постійно, досить різко, виступають проти вільного володіння зброєю. Такий документ Україні потрібен, на Ваш погляд? На зброю в Україні є попит?

Сергій Шабовта: Ви знаєте, я маю підозру, що попит на зброю в Україні є, бо це об’єктивне бажання кожного громадянина – якимось чином захищати себе. З іншого боку мене, чесно кажучи, неймовірно дивує що, по-перше, це ініціатива саме МВС, оскільки нашому суспільству відомо, що більше 20 років в Україні ухвалювався закон про охоронну діяльність. І буквально кілька місяців тому Кабмін для тих хто дійсно займається питаннями безпеки, організував доступ до травматичної зброї. Він дозволив її використання лише для груп транспорту швидкого реагування, транспорту реагування при виїзді на спрацювання сигнальних систем. Чесно кажучи, таке враження, що в когось виник такий негайний інтерес, і треба державі продати кілька мільйонів цієї зброї. Тому з'являється така ініціатива.

«Голос Столиці»: Не вперше МВС пропонує відкрити доступ до використання травматичної зброї… Подібні спроби вже були. Чи підтримає цього разу Парламент ініціативу МВС?

Сергій Шабовта: Ви знаєте, я не берусь прогнозувати рішення в повній мірі самого парламенту. Але мені відомо, що по-перше, є певна кількість фахівців, які все ж наполягають, що коли вже ухвалювати рішення про зброю, то нехай це буде цивілізоване рішення, яке буде стосуватися обігу короткоствольної вогнепальної зброї, яку значно легше контролювати з точки зору її ідентифікації, наслідків використання. Чесно кажучи, найбільша проблема травматики в тому, що її наслідки практично неможливо ідентифікувати. І я думаю, що неоднозначна позиція парламенту буде на підтримку такої законодавчої ініціативи від МВС України.

«Голос Столиці»: Якщо законопроект ухвалять, як це позначиться внутрішньому ринку зброї? На скільки він зросте, за вашими прогнозами?

Сергій Шабовта: Ну звичайно зросте. Ви розумієте, що нажаль суспільство влаштоване таким чином, що є певна, достатньо висока кількість населення, яка захоче придбати таку зброю і постане проблема іншого порядку - проблема виховання, мотивації використання цієї зброї. Ми ж маємо розуміти, що зараз не найбільш стабільна ситуація в суспільстві взагалі. У людей багато проблем, багато є злоби на якомусь, навіть буденному рівні, і уявіть собі, якщо ці проблеми будуть вирішуватися наявністю травматики, то наслідки можуть бути достатньо складними.

Джерело - http://newsradio.com.ua



"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
АдмінДата: Середа, 29.05.2013, 09:53 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Группа: 
Повідомлень: 471
Нагороди: 3
Репутація: 220
Статус: Offline
загрузка...
Голос Збаражчини



"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Моя балачка » Законопроект про травматичну зброю...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Легализация ... Коментарів[ 1 ]
Машинка для ... Коментарів[ 0 ]
Захист двигу... Коментарів[ 1 ]
Проставки Коментарів[ 1 ]
колпаки на к... Коментарів[ 1 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 46 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 490 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
filip_trioДата [ 19.04.2024 ]
anna_leeДата [ 15.04.2024 ]
vnazarets35Дата [ 27.03.2024 ]
adrianmarrorДата [ 17.03.2024 ]
yanpetryshyn1Дата [ 12.03.2024 ]

Хостинг від uCoz