Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Шины 0
2 Дитячі фільми онлайн 5
3 Юридические справки 1
4 я ищу компанию которая продает велосипеды 5
5 Проджект менеджер 3
6 Ищу оптового поставщика очков для бренда 1
7 Обслуживание кондиционера 4
8 Шины 0
9 Де замовити вантажні перевезення по Львову? 1
10 Кассандра. Пляжи 0


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 28.03.2024, 18:21
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Він і вона » Навчіться говорити мовою любові свого партнера
Навчіться говорити мовою любові свого партнера
AdminДата: Субота, 18.05.2013, 21:40 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...


Навчіться говорити мовою любові свого партнера


Життя у шлюбі часто з незрозумілих причин перетворюється на пекло. Щоб зберегти стосунки після одруження, потрібно вивчити мову любові свого партнера, стверджує британський консультант з питань подружжя та сім'ї, доктор філософії Генрі Чепмен.

Багато пар не можуть впізнати одне одного після одруження. Все тому, що до шлюбу нами володіє пристрасть закоханості. Після весілля ми знову потрапляємо під вплив моделі поведінки наших батьків, нашої власної особистості, нашого сприйняття кохання, наших емоцій, потреб, бажань.

Генрі Чепмен у своїй книзі “П’ять мов любові” радить зробити свідомий вибір - любити свого партнера. А ще - вивчити його мову любові.

- Я полюбив свою жінку за те, що вона завжди була на позитиві та підтримувала мене, - розповідає 28-річний тернополянин Андрій. - Та після одруження виявилось, що я все роблю не так. Вона постійно дорікала, що я не люблю її. Хоча я постійно повторював жінці слова любові.

Згідно аналізу Генрі Чепмена партнери не знали мов любові один одного. Головна мова кохання чоловіка може відрізнятися від мови дружини подібно до того, як китайська відрізняється від англійської. Дуже рідко буває, що ці мови у партнерів - однакові.

Автор виділяє п’ять мов, тобто п’ять головних чинників, які впливають на стосунки. І кожен із нас має один чинник, який є найголовнішим.

П’ять мов любові для подружжя - це:

1. Слова схвалення

2. Проведення часу разом

3. Подарунки

4. Допомога

5. Доторки, фізична близькість

- Коли я прочитала цю книжку, зрозуміла власні помилки та помилки чоловіка, - розповідає 31-річна тернополянка Ольга. - Я постійно намагаюсь знайти вільний час, щоб провести його разом з ним. Натомість, мій чоловік наполегливо працює. Наша сім’я забезпечена, та я не відчуваю радості від нашого достатку.

У цьому випадку для чоловіка важливіша допомога, для жінки - проведення часу разом. Визначення головного чинника партнера не означає виключення усіх інших. Та йому потрібно приділяти найбільше уваги.

Автор пропонує три способи визначення своєї мови любові:

1. Що з того, що ваш чоловік робить чи не робить, говорить або не говорить, найбільше ображає вас? Протилежне і є вашою основною мовою любові.

2. Чого ви найчастіше вимагали від свого чоловіка? Те, що ви просили найчастіше, досить імовірно і є тим, що дасть вам відчути себе коханою.

3.Яким чином ви регулярно висловлюєте любов своєму чоловікові? Ваш спосіб вираження любові і є вашою мовою.

Говорити мовою любові ми не зможемо, поки нас переповнює злість та образа від попередніх невдач. Ми - творіння вибору, пише у книзі Чепмен. Помилкові кроки у минулому не означають, що ми будемо робити їх і в майбутньому. Врятувати шлюб можна, попросивши вибачення та прийнявши вибір любити один одного.

Коментар експерта:

- Справді, потрібно прислухатися до потреб партнера, адже кожна людина є індивідуальною. Не варто у стосунках керуватися певними стандартами чи орієнтуватись на свої бажання (нерідко люди приписують свої бажання партнерам, помилково вважаючи що їхні бажання повинні збігатись). Важливо у стосунках відддавати безкорисно, не чекаючи нічого у відповідь. Нехай самі вчинки провокують відповідні дії партнера. Також одним із руйнівних чинників у стосунках є беззмістовні образи один на одного. І, безперечно, треба постійно вносити новизну у стосунки, вдосконалюватись та розвиватись, дивувати свого партнера для того, щоб зберегти інтригу у стосунках.


Прикріплено: 7764665.jpg (72.6 Kb) · 3789332.jpg (27.4 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Він і вона » Навчіться говорити мовою любові свого партнера
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Шины Коментарів[ 0 ]
Дитячі фільм... Коментарів[ 5 ]
Юридические ... Коментарів[ 1 ]
я ищу компан... Коментарів[ 5 ]
Проджект мен... Коментарів[ 3 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 46 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 486 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
vnazarets35Дата [ 27.03.2024 ]
adrianmarrorДата [ 17.03.2024 ]
yanpetryshyn1Дата [ 12.03.2024 ]
valentinakishtulynetsДата [ 12.03.2024 ]
vladimirkreysa49Дата [ 03.02.2024 ]

Хостинг від uCoz