Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Шины 0
2 Дитячі фільми онлайн 5
3 Юридические справки 1
4 я ищу компанию которая продает велосипеды 5
5 Проджект менеджер 3
6 Ищу оптового поставщика очков для бренда 1
7 Обслуживание кондиционера 4
8 Шины 0
9 Де замовити вантажні перевезення по Львову? 1
10 Кассандра. Пляжи 0


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 28.03.2024, 20:46
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Він і вона » Ревнощі вбивають стосунки чи підсилюють пристрасть?
Ревнощі вбивають стосунки чи підсилюють пристрасть?
AdminДата: П`ятниця, 26.04.2013, 21:59 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...


Ревнощі вбивають стосунки чи підсилюють пристрасть?


Ревнощі підігрівають стосунки. Головне, щоб з цим не було перебору. Бо тоді відносини можуть повністю згоріти.

Постійно підозрювати людину у зраді - це параноя. Затятий ревнивець є причиною частих суперечок. Та коли партнер зовсім не демонструє ревнощів, виникають сумніви у його почуттях.

- У моєї дівчини починається істерика, коли я просто спілкуюсь із особою жіночої статі, - розповідає 23-річний Олексій. - Це ж, напевне, неприйнятно для хлопця, у якого серйозні стосунки. Через її ревнощі у нас постійні скандали без причин. Я втомився їй пояснювати, що як мінімум на роботі я змушений спілкуватись з дівчатами. А ще вона умудряється ревнувати до друзів, до моєї собаки. Мовляв, їх я люблю більше, ніж її. Мені дійсно вже приємніше проводити час із своєю собакою, ніж вислуховувати її постійні докори.

Причинами такого прояву ревнощів психологи називають комплекс неповноцінності. Через невпевненість у собі людина постійно боїться втратити партнера. І найчастіше у результаті таки втрачає. Адже втримувати безперервні звинувачення - важко.

- Ревнує - не завжди означає, що любить. Є люди, яким властивий інстинкт власника. Вони ревнують не тільки коханих людей, а й друзів, знайомих, точніше, тих, на увагу яких вони, на їх думку, мають право, - каже 25-річна Яна. - Такі люди є егоїстами. Будувати з ними стосунки неможливо, вони думають лише про себе і від цього їм рідко буває добре у житті.

Ну а коли ревнощів зовсім немає, виникають такі ж проблеми. Адже правильні прояви ревнощів, навпаки, підсилюють стосунки.

- Мені приємно, що мій хлопець помічає навіть мізерну увагу з боку інших і не дозволяє їм цього робити, - розповідає 22-річна Інна. - І це не є докорами мені, а лише зауваженням їм. У мене був хлопець, який ніяк на таке не реагував. Це виглядає як байдужість. Хотілось на його очах зрадити йому, щоб він нарешті приревнував мене.

Все-таки ревнощі є здебільшого неконтрольованим процесом. Якщо ви самі відчуваєте, що вони необгрунтовані, потрібно стримати себе. Зайнятись чимось цікавим і корисним, спрямувати думки на щось позитивне. А ще сконцентруватись на тому, щоб з вами було добре партнеру, а не тільки вам з ним. Якщо ж у вас є підстави для ревнощів, потрібно спокійно поговорити і з’ясувати ситуацію. Навіщо витрачати час на людину, яка зраджує?

Коментар експерта:

- Ревнощі означають насамперед те, що людина невпевнена у собі. Потрібно працювати над самооцінкою, а також над довірою до своєї другої половинки та страхом її втратити. Якщо ви не довіряєте коханій людині, вона так чи інакше на інтуїтивному рівні відчуватиме це. І цей факт буде певним бар'єром у ваших стосунках. Також недовіра провокує виникнення різних нав'язливих думок, які постійно будуть вас відволікати, забирати вашу енергію та шкодити вашому здоров'ю, а також провокувати агресію по відношенню до партнера.


Прикріплено: 9371969.jpg (26.0 Kb) · 9373370.jpg (25.4 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
АдмінДата: П`ятниця, 26.04.2013, 22:13 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Группа: 
Повідомлень: 471
Нагороди: 3
Репутація: 220
Статус: Offline
загрузка...



"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Він і вона » Ревнощі вбивають стосунки чи підсилюють пристрасть?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Шины Коментарів[ 0 ]
Дитячі фільм... Коментарів[ 5 ]
Юридические ... Коментарів[ 1 ]
я ищу компан... Коментарів[ 5 ]
Проджект мен... Коментарів[ 3 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 46 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 486 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
vnazarets35Дата [ 27.03.2024 ]
adrianmarrorДата [ 17.03.2024 ]
yanpetryshyn1Дата [ 12.03.2024 ]
valentinakishtulynetsДата [ 12.03.2024 ]
vladimirkreysa49Дата [ 03.02.2024 ]

Хостинг від uCoz