Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Новаторські технології в області косметичної хірургії 0
2 Кассандра. Пляжи 1
3 інкасація вручну 2
4 Ищу оптового поставщика очков для бренда 2
5 Поиск школы через Schoolhub 1
6 Чистая вода 1
7 Зарядні станції 1
8 Системы безопасности 1
9 3D рыбалка 1
10 Разрешенное оружие 0


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 18.04.2024, 04:50
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Він і вона » Як позбутись наслідків розриву стосунків
Як позбутись наслідків розриву стосунків
AdminДата: Субота, 30.03.2013, 15:27 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...
Як позбутись наслідків розриву стосунків



Початку нових стосунків можуть заважати колишні стосунки. Якщо не вміти правильно пережити розрив, можна все життя сумувати за колишнім партнером, стверджують психологи. Щоб цього уникнути, слід виконувати правила після закінчення стосунків.

Навіть наш організм починає працювати по-іншому після розриву стосунків. А небезпека випадково зустріти колишнього партнера робить психологічний відбиток.

Як ігнорування цього стану, так і занурення в нього не дозволить почати нові стосунки.

- Я після розриву поспішала змінити все: номер телефону, зачіску, одяг, місце проживання, роботу. Мій знайомий порадив мені ще й ім’я своє змінити, - розповідає 23-річна Уляна. – Потрібно спершу хоч день поплакати, а потім продовжувати своє життя, лише без колишнього партнера.

А от позбавитись від всіх дрібничок, які нагадують про щасливі моменти з колишнім чи колишньою, варто, радять психологи.

- Я з нерозумінням дивилась, як моя подруга викидає фото з колишнім, - розповідає 21-річна Соломія. – У мене був альбом, де я поскидала всі світлини щасливих моментів з колишнім. Я цими фото пишалась. Вони ж не допомагали мені забути, які гарні стосунки я мала. І водночас не дозволяли почати нових.

Перестати жаліти себе після розриву потрібно якомога швидше. Позиція жертви відштовхуватиме не лише чоловіків, а й людей загалом.

- Якщо стосунки розпались, вони були для досвіду, - вважає 23-літній Ростислав. – Не гнобимо себе за помилки і перестаємо ненавидіти колишню. Робимо для себе висновки та залишаємось з нею просто знайомими, які вітаються при зустрічі із ввічливості. Але не ховаємось за дерево при випадковій зустрічі.

По десятому колу розповідати про свої внутрішні переживання друзям не варто. Та залишатись на самоті у такі періоди теж не слід.

- Можна дозволити собі одну затяжну розмову. Та якщо це повторювати – ввійде в звичку, - каже 24-річний Максим. – Краще почати весело проводити час із друзями.

Цей період найкращий, щоб стати самим собою, а не тим, хто підходить партнеру. Варто згадати про свої цілі та захоплення і продовжувати саморозвиток.

Коментар експерта

Антоніна Богачук, психолог:

- При розриві стосунків насамперед не треба для себе заперечувати те, що сталось. Дуже часто люди починають тішити себе думками, що це насправді ще не кінець, що колишній хлопець/дівчина одумається і захоче повернути стосунки. Треба реально подивитись на ситуацію і переживати ті емоції, які ви відчуваєте - плакати, якщо хочеться. Також у таких ситуаціях люди починають аналізувати колишні стосунки, шукати моменти. Вони могли допустити помилки і звинувачувати себе у розриві. Звісно, потрібно максимально використати минулий досвід та взяти певні уроки для себе, але не звинувачувати себе. Зрозумійте, якби людина справді хотіла залишитися з вами, вона закрила б очі на якісь недоліки або сказала б вам про це з надією на зміни.

Після розриву стосунків не рекомендується довший час залишатися на самоті. Зустрічайтеся з друзями, вчіться та працюйте, займайтеся саморозвитком, відвідуйте цікаві заходи. Не забувайте про свій зовнішній вигляд, у вас є стимул бути кращим для того, щоб розпочати нові стосунки.

Якщо ви постійно в думках будете зациклюватися на одній людині, у вас є менше шансів отримати увагу з боку інших представників. Адже думки - це енергія, і ви свою енергію відправляєте до того, про кого думаєте. Не витрачайте свою енергію на людину, яка не має бажання бути з вами. Витрачайте її на себе. Думайте про себе, піклуйтесь про свій зовнішній вигляд, вдосконалюйте свої внутрішні якості і незабаром зустрінете своє щастя.

Прикріплено: 3043245.jpg (26.4 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
SigynДата: Неділя, 31.03.2013, 18:35 | Повідомлення # 2
Рядовий
Группа: 
Повідомлень: 9
Нагороди: 1
Репутація: 40
Статус: Offline
загрузка...
Я ніколи не плакала через розриви з хлопцями. Мій метод - якомога швидше змінити обстановку, весело проводити час. І все само проходило. Хоча іноді я сама провокувала розрив стосунків, бо не хватало всплеску емоцій, а творчим людям не можна звикати до буденності. На мою думку у всьому варто шукати щось позитивне, а кохання це лихе хімічний процес у мозку людини. Сьогодні є а завтра нема, я не вірю у це почуття; я вірю в життя і в щастя. Вічно любити можна, а можна і не любити. Головне правильно розставити приорітети.
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Він і вона » Як позбутись наслідків розриву стосунків
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Новаторські ... Коментарів[ 0 ]
Кассандра. П... Коментарів[ 1 ]
інкасація вр... Коментарів[ 2 ]
Ищу оптового... Коментарів[ 2 ]
Поиск школы ... Коментарів[ 1 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 46 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 490 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
anna_leeДата [ 15.04.2024 ]
vnazarets35Дата [ 27.03.2024 ]
adrianmarrorДата [ 17.03.2024 ]
yanpetryshyn1Дата [ 12.03.2024 ]
valentinakishtulynetsДата [ 12.03.2024 ]

Хостинг від uCoz