Інформаційно-аналітичний сайт Збаражчини. Форум прекрасного краю.
Мій профіль
Вітаю:Гость
             
              
     


Це цікаво...
загрузка...


Веб-камери
Театральний майдан
Перехрестя вулиць Руської і Замкової
ТРЦ "Подоляни" - центральний вхід


Ми ВКонтакті
Народний сайт Збаражини


Новини Тернополя


Нові теми:
1 Шины 0
2 Дитячі фільми онлайн 5
3 Юридические справки 1
4 я ищу компанию которая продает велосипеды 5
5 Проджект менеджер 3
6 Ищу оптового поставщика очков для бренда 1
7 Обслуживание кондиционера 4
8 Шины 0
9 Де замовити вантажні перевезення по Львову? 1
10 Кассандра. Пляжи 0


Погода


Статистика
Счетчик PR-CY.Rank


Block title
Переваги зареєстрованих
Ви завжди зможете переглядати форум
Створювати свої теми
Коментувати теми інших
ЩЕ МОЖЛИВОСТІ


Партнери
Футбол Livescore Каталог веб ресурсів Тернопільщини Інформаційно-Аналітичний портал Тернопільщини


Block title


Вітаю Вас, Гость · RSS 28.03.2024, 18:43
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збараж - форум міста » Балачка » Новини Збаражчини » Бочаров вважає, що його “посунули” з посади "регіонали"
Бочаров вважає, що його “посунули” з посади "регіонали"
AdminДата: Понеділок, 30.09.2013, 20:09 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Группа: 
Повідомлень: 825
Нагороди: 3
Репутація: 10000
Статус: Offline
загрузка...
Скандальний мер з Збаража вважає, що його “посунули” з посади “регіонали”, які колись допомагали. Подробиці



Михайло Бочаров, колишній міський голова Збаража, вважає, що звинувачення його в корупції – прості наїзди. Колишній чиновник вважає, що зняти його з посади – просто було вигідно „Партії Регіонів”, яка, між іншим, підтримувала Бочарова на минулих виборах.

Міський голова Збаража на Тернопільщині назвав голову РДА „козлом” в прямому ефірі, бо він допомагав у “наїзді”. Також він звинувачує свого опонента Адамовича в безграмотності і криміналі.

- З прийняттям цього антикорупційного законодавства, все не можна було врегулювати, але науковцями чітко все спростовується. Тому це просто наїзди, – зазначає Бочаров.

Суд таки визнав Бочарова винним і оштрафував аж на 500 гривень. Депутати взяли до відома рішення суду, таким чином Бочарова усунули від повноважень.

- Я не можу придати тих суддів і розказати все, просто на судових засіданнях така зневага велася, ну, ви розумієте, які зараз зарплати в суддів, працівників СБУ, прокуратури, вони просто не могли прийняти іншого рішення. Хай їм бог Буде суддею, які вони рішення приймали. Коли рішення приймає помічник прокурора, який раніше був з моїм опонентом на полюванні відразу 2 тижні після виборів. Хіба це не злочин, хіба тут нема корупційного правопорушення? – каже Бочаров в ефірі „Ух-радіо”, коли був гостем авторської програми Степана Барни „Насправді”.

Більшість в Збаразькій міські раді – за „Партією Регіонів”, яка підтримувала Бочарова на виборах, однак колишній чиновник зазначає, що саме „регіонали” зараз його усунули, бо він був їм невигідним.

- Садіки я би ніколи не віддав, там мої внуки, правнуки, племінники, племінниці. І як сьогодні можна прийняти бюджет, де тільки на зарплати в дошкільних навчальних закладах бракує 930 тисяч, 300 тисяч на енергоносії, я ходжу, доказую, говорю правду депутатам… одна з причин це те, що влада вирішила мене таким чином усунути, – стверджує Бочаров. – Є багато фальнші і в політиці.

Бочарова звинувачують в тому, що сума його корупційних дій – 3 млн. гривень.

- Йдеться про конфлікт, що стосувався перевезень, якими займається син Бочаров- молодший. Мій син переміг в тендері на ці перевезення, а чому він переміг, коли перевозять більше 10 пенсіонерів, плачучи, що Бічака (збаразький перевізник, -ДОБА) треба усунути від перевезень, депутати підтримують. Я питаю: А хто має їздити. Я звертаюсь до одного, другого – не хочуть. Бічака просять усунути бо було рішення сесії про незадовільне перевезення. Син іде на конкурс не одразу, то я його попросив. Він взяв сільські маршрути, а потім йому почали штучно створювати перепони. Ніякі три мільйони не йшло. І сьогодні вони питають, чого син їздить, та ми не хочемо навіть завтра їздити. А сьогодні так, якщо ти знімаєшся з конкурсу, то ти потім на любий конкурс не можеш заявитися. От якщо опоненти мене чують, то хай вони хоч через місяць проводять конкурс, ми на нього подаватись не будемо. Нехай вони видадуть 700 проїзних квиточків, які я видав за своєї каденції, нехай попробують, – розповідає Михайло Бочаров. - Коли ще політик за свої погляди страждає сам… ну коли вже переводять зневаги, переслідування, на сім’ю, на дітей, то що може бути гірше? Хіба моя дитина не заслужила обробляти землю, коли земля, яка стояла 12 років, він її взяв в оренду на 49 років…

Прикріплено: 8246151.png (219.7 Kb)


"Збараж Forum" ВКонтакті - приєднуйтесь !!!
 
                              Поділіться з друзями в соц. мережах -
Збараж - форум міста » Балачка » Новини Збаражчини » Бочаров вважає, що його “посунули” з посади "регіонали"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Статистика Форуму Zbarazh-Forum.at.ua
Останні теми Популярні теми Активні учасники Нові учасники
Шины Коментарів[ 0 ]
Дитячі фільм... Коментарів[ 5 ]
Юридические ... Коментарів[ 1 ]
я ищу компан... Коментарів[ 5 ]
Проджект мен... Коментарів[ 3 ]
Анекдоти ✔ Коментарів[ 94 ]
Фотоприколи ... Коментарів[ 46 ]
Житловий ком... Коментарів[ 38 ]
Detailing Те... Коментарів[ 30 ]
LevelSun - п... Коментарів[ 21 ]
Admin Постів [ 825 ]
maximyour Постів [ 486 ]
Адмін Постів [ 471 ]
lynkaandriyt31 Постів [ 140 ]
inhelixua Постів [ 86 ]
vnazarets35Дата [ 27.03.2024 ]
adrianmarrorДата [ 17.03.2024 ]
yanpetryshyn1Дата [ 12.03.2024 ]
valentinakishtulynetsДата [ 12.03.2024 ]
vladimirkreysa49Дата [ 03.02.2024 ]

Хостинг від uCoz